2. Patro

Raisův sál

Tento menší sál s podiem nastálo Vás okouzlí větší mírou intimity a atmosférou starého divadla, pro které byl zbudován. Je vhodný pro pořádání společenských akcí, filmových projekcí či sympozií. Prostor je propojitelný se Společenským sálem.

Virtuální prohlídka

Společenský sál

Nejmenší z našich sálů je osvětlen kombinací proskleného stropu a umělého osvětlení. Je propojitelný s Raisovým sálem a stává se tak často středem větších akcí, jako jsou plesy, koncerty, galavečeře či valné hromady. Zároveň může díky svému umístění posloužit jako zázemí pro externí cateringové společnosti.

Virtuální prohlídka

Foyer

Ve 2. patře se nachází tři sály: Majakovského, Raisův a Společenský, a dva salónky. Foyer je často, mimo propojovací část, využíváno pro welcome drinky či k prezentaci sponzorů. Ve foyer je trvale instalován bar.

Virtuální prohlídka

Majakovského sál

Největší a nejkrásnější sál Národního domu na Vinohradech je využíván ke všem druhům akcí: gala večeře, koncerty, divadelní vystoupení, konference či slavnostní ceremoniály. Lustry v sále jsou pravděpodobně jednou z nejcennějších pozůstalostí z konce 19. století. V sále se nachází podium nastálo.

Virtuální prohlídka

Salónek č. 14

Nejmenší z našich salónků je propojitelný se zázemím Majakovského sálu a využívá se tak často jako šatna pro umělce. Je ale vhodný i pro honosnější akce, jako jsou menší firemní večírky či VIP setkání. Jeho kapacita je až 35 osob.

Salónek č. 15

Salónek je svou příjemnou atmosférou vhodný pro pořádání výjimečných událostí typu svatba, tisková konference nebo firemní prezentace. Kapacita je zde až 70 osob.