Přízemí

Vstupní hala s recepcí

Ve vstupní hale uvidíme majestátní schody, které nás dovedou až do 1. patra. Na mezaninu spatříme Sochu Pilnosti od Josefa Strachovského. Vlevo se se nachází recepce.

Virtuální prohlídka

Vstup do domu

Po vstupu do budovy se nám naskytne pohled na interiér Národního domu na Vinohradech. Po levé straně se nachází pokladna. V levé horní části je na stěně umístěn štítek se základním přehledem informací o budově.

Virtuální prohlídka

Před domem

Novorenesanční Národní dům na Vinohradech, vybudovaný v roce 1894, patří společně s Divadlem na Vinohradech a kostelem svaté Ludmily k dominantám náměstí Míru. Před hlavním vchodem jsou k dispozici parkovací místa pro klienty a návštěvníky

Náměstí Míru leží v centru Prahy, nedaleko Václavského náměstí, hlavního Wilsonova nádraží a dopravní tepny dálnice D1, na kterou navazují všechny důležité komunikace. Z mezinárodního letiště Praha Ruzyně, se na náměstí Míru dostanete autem během 30 min. Výhodou je také poloha budovy v bezprostřední blízkosti stanice metra Náměstí Míru – trasy A a také v blízkosti zastávky mnoha tramvajových linek.

Virtuální prohlídka